طرح تعویض

محصولات قدیمی با جدید،
انتخابی شگفت انگیز

با استفاده از طرح تعویض محصولات قدیمی با محصولات جدید شرکت آریانا، گامهای سریعتر و موثرتری برای فراگیری زبان انگلیسی بردارید!

شرکت آریانا، همواره به عنوان یک شرکت پیشرو در سالیان گذشته، با ارائه محصولات آموزشی با استفاده از جدیدترین منابع روز دنیا و همچنین بهره گیری از تکتولوژیهای نوین در تهیه این برنامه‌ها، تمام تلاش خود را بکار برده تا شاید بتواند نقش موثری در جهت اعتلا و پیشرفت سطح دانش و آموزش کشور داشته باشد.

در همین راستا، در راستای مسئولیت اجتماعی و تشویق کابران وفادار شرکت، اقدام به راه اندازی این طرح نمودیم تا کابران بتوانند با استفاده از تخفیف ویژه‌ای که برای آنها در نظر گرفته شده است، محصولات جدید را با محصولات قدیمی جایگزین و سرعت فراگیری و آموزش خود را چندین برابر کنند.

faq-image01
faq-image02

دلایل انتخاب انگلیسی بدون توقف 2 پلاس، جدیدترین محصول آموزش زبان شرکت آریانا

استفاده از منابع جدید در توسعه برنامه - کتابهای Top Notch نسخه جدید و اضافه شدن مجموعه Word Skills

اضافه شدن بیش از 600 فیلم آموزشی جدید شامل آموزش گرامر به زبان انگلیسی و فارسی، فیلمهای آموزشی مرتبط با بخشهای Lesson Goals، Reading, Photo Story, Vocabulay, Conversation Model , ... به زبان فارسی

دارای نسخه اندروید برای نصب بر روی گوشیهای هوشمند

امکان شبیه سازی مکالمه در نسخه اندروید و ویندوز (صحبت کردن به جای شخصیت ها در دیالوگها و فیلمها)

روش اثبات شده - بیش از 800 هزار زبان‌آموز از محصولات شرکت آریانا استفاده می کنند.

شرکت آریانا با بیش از 800 هزار کابر محصولات آموزش زبان، در طول 20 سال گذشته، از موفق ترین شرکتها در زمینه ارائه مجموعه های آموزشی بوده است.

جهت استفاده از تخفیف ویژه

هم اکنون بسته جدید آموزش زبان انگلیسی را سفارش دهید

شکل 1
cta-shape-01.png
nwesletter-shape-2.png
 مشاوره تلفنی