همه چیز با آریانا شروع می شود

مدیریت قواعدی دارد که فرقی ندارد مسئول یک نفر باشید یا هزار نفر! برای همه یکسان است

از آنجایی که مدیریت علمی است که به روانشناسی و فرهنگ جامعه مرتبط است لذا در جوامع مختلف دنیا قواعد مختلفی جاری است. ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و ضروری است قواعد خاص مدیریت در ایران را بیاموزیم.

135
جلسات پایان یافته
1014+
کاربران ثبت نام شده
16
مربیان آنلاین
98%
میزان رضایت

آنچه مشتریان ما می‌گویند

در اینجا می توانید ویدئوی برخی از مشتریان ما که از دوره‌های زبان آریانا استفاده نموده‌اند را ملاحظه کنید.

اصول و فنون مذاکره

اصول و فنون مذاکره -بخش سوم

این دوره برای کلیه انسان هایی که می توانند صحبت کنند و از قدرت تکلم و بیان برخوردارند، بسیار موثر و حیاتی است، مطمئناً مشارکت در این دوره، مهارتهای گفت و شنود فراگیر را به‌ گونه‌ای بهبود و تربیت می بخشد که می‌تواند برای وی در زندگی شخصی و سازمان‌های در ارتباط، مزایای رقابتی، ارزش های افزوده و امتیازات چشمگیر و بی‌نظیر را به ارمغان بیاورد.

مدیریت جلسات - حضور در جلسه

حضور در جلسه

جلسه در هر ابعاد، عنوان و مناسبت جای جای زندگی روزمره انسانها را فارغ از احساسات، دشواری و سختی پر نموده است. با اندک تامل و تدقیقی در این مهم به نتیجه ای بس سهل و ممتنع و چه بسا حائز اهمیت می رسیم که یادگیری مهارت کلیدی و کاربردی مدیریت جلسات می بایست از اهم و اخص دستور کار آموزش هر سازمانی باشد.

نمونه دوره های مدیریتی

آریانا با ارائه خدمات و راهکارهای ارتباطی و محتوایی ارزش‌آفرین و نوآورانه و نیز پای‌بندی به اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌های اجتماعی، رسالت خود را خلق لبخند رضایت در جامعه می‌داند.

 مشاوره تلفنی