داستان موفقیت

هیچ فرصتی از دست نمی‌رود
مگر آنکه ما به دنبال آن نباشیم.

باور ما در شرکت آریانا در درازای 25 سال فعالیت مستمر: هر چالشی در کار، فرصتی است برای اثبات قدرت خلاقیت و انعطاف پذیری ما در پیش رفتن به سوی هدف.

در دل شهری پر جنب و جوش و مملو از تغییرات فناوری، شرکت آریانا داده اندیشه یک داستان شگفت‌انگیز و زیبا را آغاز کرد. مدیران این شرکت، همچون قهرمانان داستانی حماسی، با دیدگاهی پیشرو و ایده‌آل‌گرا، به رهبری آرمان‌های فراوانی در زمینه تولید نرم‌افزارهای آموزشی و کتب الکترونیکی پرداختند.

در ابتدا، آن‌ها یک ایده ناب را به عنوان داستانی کوچک ولی با ارزش شروع کردند. آرمانی از آموزش زبان انگلیسی در تمام دنیا، که بتواند گامی اساسی در راستای آموزش و یادگیری زبان‌ها بردارد. به نام "انگلیسی بدون توقف"، این پروژه به سرعت تبدیل به یک سفر جادویی و پر از چالش‌ها شد.

مدیران با تعهد و ایمان به این آرمان، هر روز با دقت و همت بالا، به ساخت و توسعه این نرم‌افزار متمرکز شدند. آن‌ها همچون نقاشان ماهر، هر جزئی را با دقت و آرمان ترسیم کردند. اما این راه پر از پیچیدگی‌ها و چالش‌های فراوان بود. آن‌ها با مشکلات فنی، نقص‌ها و خطاها روبرو شدند. اما هر برخورد با چالش به یک درس تبدیل شد و آن‌ها با همت و اراده، مشکلات را پشت سر گذاشته و به پیشرفت مطلوبی دست یافتند.

داستان آریانا داده اندیشه همواره پر از جشنواره‌ها و افتخارات بود. آثار زیبایی که نه تنها در داخل کشور بلکه در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی نیز به موفقیت‌هایی ناگهانی رسیدند. تقدیرنامه‌ها و جوایز، همچون مدال‌هایی از دنیای دیجیتال، نشان از پیروزی و سخت‌کوشی مدیران بود.

همچنان که داستان آریانا داده اندیشه در حال ادامه است، مدیران با همت بالا، ایده‌های نوآورانه و پیشروی در عرصه فناوری و آموزش، ادامه می‌دهند. این داستان یک پروژه نهایی نیست، بلکه یک سفر جاودانه و همیشگی است که توسط مدیران آریانا داده اندیشه با عشق و ایمان، ادامه خواهد یافت.

143
محصولات
9
جوایز و افتخارات
972724
کاربران
98
مشتریان سازمانی ما
Mobile Application Picture icon-youtube-play
shape-2.svg
shape-3.png
شکل 3
shape-1.png
زبان انگلیسی رو از پایه تا پیشرفته فقط توی ۵ ماه یاد بگیر.

این ویدیو ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد

تصمیمت رو بگیر و یک بار برای همیشه انگلیسی رو شروع کن ،
میبینی که هر روز بهش احتیاج داری
ما برات بهترین شرایطو گذاشتیم تا فقط شروع کنی

مثل یک دیپلمات انگلیسی صحبت کن
assets/images/testimonial/70/artist-testimonial-avatar-01.jpg

چند سال پیش، من به استخدام یه شرکت دراومدم و چون فرصت کلاس رفتن نداشتم، خیلی اتفاقی با محصول انگلیسی بدون توقف و شرکت آریانا آشنا شدم و تونستم ارتقای شغلی بگیرم و به بخش بازرگانی برم

روشا از تهران
/ دانشجو

"من معلم زبان هستم و به دانشجوی های خودم همیشه میگم که اگر می خواهند در مکالمه زبان پیشرفت کنند حتما شبیه ساز مکالمه در انگلیسی بدون توقف را تجربه کنند. بی‌نظیر و کاربردیست ..."

4.5

توسط 235000+ کاربر

assets/images/testimonial/70/artist-testimonial-avatar-02.jpg

با پدر و مادرم یه سفر خارج از کشور رفتم و دچار درد سر شدم، به محض بازگشت با پرس و جوی زیاد، با بسته انگلیسی بدون توقف آشنا شدم. از اون موقع تا حالا، هر کی بسته زبان بخواد، پیشنهاد من فقط آریاناست

رهام از تهران
/ مهاجر
shape-2.svg
shape-3.png
شکل 3
nwesletter-shape-2.png
با هم رشد می کنیم

فراگیران گرامی، از محصولات ما لذت ببرید!

کاربران و فراگیران عزیز می توانند از محصولات و خدمات ما لذت ببرند. ما می توانیم به شما در پیشرفت و رشد به بهترین حالت کمک کنیم.

محصولات آموزشی شرکت آریانا
 مشاوره تلفنی